اخبار

کپسول درموبلا گلدن لایف

کپسول درموبلا گلدن لایف

کپسول درموبلا گلدن لایف

پوست یکی از مهم ترین قسمت های بدن است. برای حفظ سلامت پوست ، مو و ناخن بهتری راهکار استفاده از ویتامین ها و مواد لازم برای پوست و مو و استفاده مستمر از آنها جهت حفظ سلامتی و شادابی پوست می باشد.

استرس و اضطراب ؛ اختلالات خورمونی و مصرف برخی داروها ممکن است پوست را دچار آسیب کنند . به همین دلیل رسیدگی و حفظ شادابی پوست با مصرف مواد مغذی و ویتامین ها ضروری است.


درموبلا گلدن لایف مکملی خوب برای کمک به سلامت پوست، رشد مو ها و استحکام ناخن ها می باشد. مواد مغذی استفاده شده در درموبلا گلدن لایف شامل ویتامین های آ، سی، دی، ایی، بیوتین، کلسیم، منیزیم، آهن، ید، سلنیوم و سایر مواد مغذی مفید برای پوست و مو است. در موارد غیر هورمونی ریزش مو می تواند از درموبلا گلدن لایف برای برطرف کردن مشکل استفاده کرد
کپسول درموبلا گلدن لایف
برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن فرموله شده است. این مکمل به افزایش تولید کلاژن برای حفظ سلامت پوست، افزایش رشد و تقویت مو و افزایش ضخامت ناخن‌ها کمک می‌کند.

آهن ؛ بیوتین ؛ روی ؛ سیلیکا ؛ ید ؛ کروم ؛ منیزیوم و دی ؛ کلسیم و آ ؛ ایی ؛ سی ؛ از عناصر موجود در این مکمل میباشد ؛ علاوه بر این این مکمل حاوی منگنز و مس میباشد که در سلامت و شادابی پوست ؛ بسیار موثر است.

موارد مصرف کپسول درموبلا:

1ـ تقویت رشد و استحکام

ضخامت ناخن ها را 25 درصد افزایش داده و مانع از شکسته شدن آنها میشود.

3ـ تشکیل کلاژن را برای حفظ یکپارچگی پوست افزایش میدهد.

آیا کپسول درموبلا در چاقی صورت تاثیر دارد؟

چاقی صورت را می توان با قرص های مولتی ویتامین تا حدود زیادی بدست آورد .ویتامین ها و مواد معدنی که می توانند در چاقی صورت موثر باشند می توان به گروه B، ویتامین E، ویتامین D، کلسیم و … اشاره کرد.قرصی همچون درموبلا می تواند تا حدود زیادی انتظار شما از چاقی صورت را به دلیل داشتن بخش بزرگی از ویتامین ها برآورده کند.

آیا کپسول درموبلا گلدن لایف در ریزش مو موثر است ؟

بیوتین از خانواده ویتامین‌های B یکی از مهم‌ترین عوامل جهت رشد، استحکام مو و ناخن است. که درموبلا گلدن لایف حاوی ویتامین ها و املاح معدنی موثر در رشد و استحکام مو می باشد . این ویتامین از سفیدی زودرس مو پیشگیری نموده و تولید کراتین را نیز افزایش می‌دهد. کمبود ویتامین بیوتین مشکلات متعددی مانند ضعیف شدن تار مو، ریزش مو و سفیدی موها را سبب می‌شود

هشدارها در مورد کپسول درموبلا :

1ـ زنان باردار و شیرده قبل از مصرف حتما با پزشک مشورت نمایند.

2ـ افراد با سابقه سرطان پروستات حتما با پزشک یا داروساز مشورت کنند.

3ـ افراد با سابقه سرطان سینه حتما با پزشک یا داروساز مشورت کنند.

ویژگی های کپسول درموبلا گلدن لایف :

1ـ کاهش چین و چروک و بهبود آکنه و زخم های پوستی

2ـ کمک به افزایش رشد و تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو

3ـ کمک به اقزایش تولید کلاژن برای حفظ سلامت پوست

4ـ فرم گرفتن و افزایش ضخامت ناخن ها

5ـ پیشگیری از سفیدی زودرس مو

این محصول تحت لیسانس شرکت وایتکس[گلدن لایف] استرالیا در شرکت درمان یاب دارو تولید و بسته بندی گردیده است.

منبع : سایت داروکده ـ فارما کالاـ نی نی سایت ـ دکتر فقهی ـ اینترنت

گردآوری و تدوین : دکتر امیر فلاح نژاد . دکتر داروساز